Per 1 januari 2026 zijn de behandeltarieven bij Huidinstituut Mariposas in Enschede aangepast. Om de kwaliteit van onze huidtherapie en huidverbeterende behandelingen te waarborgen, zijn de prijzen licht verhoogd.

Per 1 januari 2026 zijn de behandeltarieven bij Huidinstituut Mariposas in Enschede aangepast. Om de kwaliteit van onze huidtherapie en huidverbeterende behandelingen te waarborgen, zijn de prijzen licht verhoogd.
Als huidtherapeut werk ik met hoogwaardige producten, professionele apparatuur en actuele behandelmethoden. De kosten voor medische en cosmetische producten, apparatuur, materialen en verzekeringen zijn de afgelopen periode gestegen. Om de beste zorg, hygiëne en aandacht te blijven garanderen, is een prijsaanpassing noodzakelijk.
Ik blijf investeren in professionele huidtherapie, scholing, veiligheid en persoonlijke begeleiding, zodat jij kunt rekenen op behandelingen die aansluiten bij jouw huid en huidproblemen. Bij Mariposas vind je onder andere acnebehandelingen, microneedling (Dermapen), MeLine pigmentbehandelingen, peelings, cryotherapie en elektrisch ontharen.
De nieuwe tarieven zijn hieronder te vinden en worden toegepast bij behandelingen vanaf 1 januari 2026. Heb je vragen over vergoedingen, zorgverzekering of welke behandeling het beste bij je past? Neem dan gerust contact op — ik denk graag met je mee.
➡️ Bekijk hieronder de actuele tarieven of plan direct een intake.
Een intake is altijd gratis en geheel vrijblijvend.
Dankjewel voor je vertrouwen in mijn praktijk. Ik ontvang je graag in 2026!
Patricia Elkhuizen
Huidtherapeut – Huidinstituut Mariposas Enschede
Door onze website verder te bezoeken, accepteer je onze verzameling van cookies. Lees er meer over in ons Privacybeleid.
Yes, ik snap het.